Schorsendal, bouwnummer 1, Nunspeet

Type: Vrijstaand
Prijs: Vraagprijs € 485.000,00 v.o.n.
Adres: Schorsendal, bouwnummer 1
Plaats: Nunspeet

Op een toplocatie, direct nabij de bossen en de golfbaan, NIEUW TE BOUWEN VILLA, type Eikenhout met vrijstaande stenen garage gelegen op een fraaie, diepe kavel van
ca. 436 m².

De villa is gelegen in een bijzondere wijk.
De wijk heeft een speels karakter, doordat de villa’s gedraaid en verspringend ten opzichte van elkaar zijn gesitueerd aan een laantje dat door het plan loopt.

In mei 2011 zal worden gestart met de bouw van deze woning.
De woning zal worden opgeleverd zonder keuken en badkamer.

Kenmerkend voor dit type is de robuuste entreepartij welke u toegang biedt tot de fantastische living van ca. 52 m². De lichte woonkamer is voorzien van veel ramen en een royale schuifpui naar het terras. Standaard zal de woning op de parterre uitgerust worden met vloerverwarming.

De woning moet nog gebouwd worden, dus u heeft nog inspraak over eventuele opties en de afwerking!

Begane grond:
Entree, toilet, woonkamer, open keuken en bijkeuken.

1e verdieping
Overloop, 3 slaapkamers en badkamer.

2e verdieping:
Via vaste trap te bereiken open zolderruimte.

Bouwtechnische gegevens
Voor de villa geldt een hoog niveau voor zowel de standaard voorzieningen, de materiaalkeuzes als de bouwkundige detaillering. Er is gekozen voor een genuanceerde handvormsteen en een verdiepte voeg. Op het dak een keramische pan en verholen gootjes met redcedar boeien, langs de kopgevel overstekken. De traditionele uitgetimmerde goten zijn voorzien van redceder boeien. De kozijnen, schuifpui en draai-kiep-ramen zijn van hardhout. Zo ook de trappen. De deur van de berging is met redceder bekleed. Maar ook in de details vinden we niveau terug: verdekt uitgevoerde ventilatieroosters, buitenkraan, 3 buitenverlichtinggarnituren, een aansluiting voor uw droger enz. enz.
Bij het ontwerp van de installaties van de villa is als uitgangspunt comfort, kwaliteit, onderhoudsarm en gebruiksvriendelijkheid gekozen. Zo is de ventilatie van de villa uitgevoerd als mechanische afzuiging met natuurlijke aanvoer door middel van zelfregelende ventilatieroosters in de gevelkozijnen. Verwarming middels een energiezuinige hoogrendement combi CV-ketel met een kwaliteitsverklaring in combinatie met laagtemperatuur vloerverwarming op de begane grond en in de badkamer op de verdieping. Naast een kamerthermostaat in de woonkamer is er in de badkamer een eigen naregel thermostaat gemonteerd. De slaapkamers zijn voorzien van een radiator met thermostatische radiatorkraan. Zo is de nieuwe villa zowel van binnen als van buiten van hoog niveau!

Download
Digitale_brochure_Schorsendal_kavel_1.pdf

Button recreatie makelaars
button open huizendag
button column
Logo NVM Logo Vastgoed cert.