| Type: | Recreatiewoning, Overig |
| Prijs: | Vraagprijs 99.000,00 k.k. |
| Adres: | Hanendorperweg 512, kavel 12, 13 en 14 |
| Plaats: | Emst |
Op recreatiepark De Bonte Vlucht te Emst wordt u aangeboden een drietal RECREATIEKAVELS met daarop een drietal oude stacaravans, twee blokhutten en een schuur.
De Bonte Vlucht is gelegen op een unieke plek tussen Emst en Gortel, direct grenzend aan de kroondomeinen, in een stiltegebied.
De kavels zijn ook afzonderlijk te koop en zijn geschikt voor caravan of chalet.
Oppervlakte ca. 750 m².
Informatie omgeving
De kavels zijn gelegen nabij 'de Kroondomeinen', op recreatiepark 'De Bonte Vlucht'.
Aan de rand van het kroondomein en bij de uitgestrekte heidevelden is het ideaal om te fietsen en te wandelen.
Deze rustige familiecamping is gelegen even buiten het dorp Emst (gem. Epe).
Een camping met mogelijkheden voor iedereen, ook voor uw aangelijnde huisdier.
De ruime plaatsen, goede sanitaire voorzieningen en de prachtige omgeving dragen bij aan een schitterende vakantie.
Natuurreservaat "de Renderklippen" met z'n schaapskooi is aanbevelingswaardig.
De gemeente Epe biedt u o.a. Kasteel de Cannenburgh, forellenkwekerijen (vissen mogelijk), recreatiepark 't Smallert, kaarsenmakerij, kaasboerderij, klompenmakerij, tennisbanen, hippisch centrum, etc.
Het park is het gehele jaar geopend, er zijn aan onbelemmerd recreëren geen grenzen gesteld.
Permanente bewoning van deze recreatiewoning is door de gemeente niet toegestaan.
Download
Digitale_brochure_Hanendorperweg_512_kavel_12_13_en_14.pdf